W maju RATY 10 x 0%, RRSO 0% | Sprawdź jak kupić >>
x Koszyk

Montaż mebli w mebleM4.pl

Usługa montażu w mebleM4.pl

Montaż mebli to najnowsza usługa dostępna w mebleM4.pl. Cały czas rozwijamy naszą działalność i zakres usług, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, dlatego obszar, na którym oferujemy montowanie naszych mebli, stale się poszerza. Staramy się wychodzić naprzeciw nawet największym oczekiwaniom naszych klientów, dlatego montaż mebli oferujemy na jak najkorzystniejszych warunkach, stawiając przy tym na wysoką jakość naszych usług. Montaż mebli, to nowa usługa, która jest starannie wykonywana tylko przez wykwalifikowanych stolarzy. ''

Koszt montażu już od 20% wartości produktu

*szczegóły w cenniku pod mapą

''

Mapa obszaru działania usługi montażu

''

Co montujemy?

Specjalizujemy się w montowaniu mebli kuchennych. Ponadto nasi wykwalifikowani stolarze wykonują także montaż mebli, takich jak szafy przesuwne, meblościanki i komody, które możesz zakupić do swojego salonu. Co więcej, zrobimy dla Ciebie także montaż mebli do sypialni oraz tych przeznaczonych do pokoju dla młodzieży.

''

Galeria montaży

''

Cennik montażu mebli

W zależności od rodzaju mebli, których montaż jest zamawiany, to koszta mogą się od siebie różnić. Na cenę usługi wpływ mają wymiary mebla, który nasi stolarze mają zmontować. Co więcej, w przypadku specyficznych wymagań każde takie zamówienie wycenimy indywidualnie. Usługa montaż mebli jest dodatkową opcją, która jest doliczona do całości zamówienia na naszej stronie internetowej mebleM4.pl. Dlatego wcześniej wszystko wycenimy i ustalimy całość kosztów w naszym systemie.

''

Montaż meblościanek i komód

Meblościanki i komody montujemy już od 20% wartości każdego z zakupionych produktów. Na ostateczną cenę ma wpływ specyfika każdego z mebli, materiał, z którego został wykonany oraz rozmiary i jego dokładna charakterystyka.

''

Montaż szaf przesuwnych

Montaż mebli takich jak szafy przesuwne różni się w zależności od ich wymiarów. Przy szerokości od 150 do 200 cm cena takiej usługi zaczyna się od 200 zł. W przypadku szaf, których rozmiary są większe i szerokość wynosi 250 cm lub więcej, to montaż mebli tej wielkości wynosi 250 zł.

''

Montaż kuchni

Montaż mebli w kuchni, to cena od 500 zł, koszt nie obejmuje wieszania oraz ustawiania szafek. W usługę nie jest wliczone także robienie otworów i wycinanie nietypowych kształtów blatów, czyli na przykład robienie wcięcia pod wnękę okienną. Koszt wycięcia otworu to 50 zł do ceny montażu mebli dla klienta. Ponadto na zamówienia nietypowych cięć blatów wycena jest robiona indywidualnie w zależności od wymagań i potrzeb klienta.

Warto także pamiętać, że do całkowitej ceny montażu mebli kuchennych należy doliczyć koszt związany z podłączeniem wszystkich sprzętów AGD, takich jaki piekarnik, kuchenka, zmywarka lub lodówka. Wszystkie te urządzenia powinny podłączać jedynie specjaliści, którzy posiadają uprawnienia gazowe, wodne i elektryczne, aby cały montaż został wykonany profesjonalnie i żeby urządzenia mogły działać niezawodnie i bezpiecznie..

''

Jak zamówić montaż

'' Jeśli chcesz zamówić montaż mebli, które zakupiłeś w naszym sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami poprzez nasz adres e-mail, aby móc zamówić usługę wyceny i doliczyć montaż do Twojego zamówienia. Nasz adres e-mail: biuro@meblem4.pl. Pamiętaj, aby w treści twojego maila koniecznie umieścić:

  • Nazwę zamawianego produktu
  • miejscowość, w której ma być wykonany montaż mebli

Naszą wycenę przygotujemy w ciągu 24 godzin podczas dni roboczych. Kiedy cena zostanie zaakceptowana, to montaż mebli zostanie dopisany do całkowitego zamówienie w naszym systemie.

Pytania? Zadzwoń: 574-294-949

Nasi pracownicy czekają na Ciebie na naszej infolinii i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące usługi montaż mebli.

Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z całą naszą ofertą na mebleM4.pl

(infolinia czynna codziennie od 9 do 19)

Dlaczego warto kupować w mebleM4.pl?

32 740 91 71

pn-nd: od 9 do 19

9 lat

doświadczenia

Bezpieczne płatności

payu, google pay, raty credit agricole

Próbniki

wysyłka gratis

24 miesiące

gwarancji na cały asortyment
'' '' '' '''' '' '' '' ''
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, by otrzymewać promocyjne oferty.

Media społecznościowe

Zagórska 84a, 42-680 Tarnowskie Góry | Infolinia Codziennie 9-19: 534 08 08 01 | email: biuro@meblem4.pl | NIP 6452539918 REGON: 243564154